KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13449041
nr 1344 9041
Gunilla Kumlin
(f. 1938), Sverige
Akvareller, 2 st, Hus & Par. Signerad, daterad 1984. Motivet: 18x23 ca
Gunilla Kumlin, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:27:28
29/8 09:58:50
100 kr
31/8 20:22:28
Lis Husberg (f. 1920)